Wynajem samochodów

Wypożyczalnia samochodu we Włoszech nad Jeziorem Garda

Planujesz podróż do Włoch i szukasz sprawdzonej wypożyczalni na polskich zasadach?

Zapraszamy do zapoznania się z opcją, wypożyczenia samochodu nad Jeziorem Garda w polskiej wypożyczalni.

Jezioro Garda to bardzo duży region, obejmujący górskie i mało dostępne tereny. Komunikacja publiczna i dojazd z lotniska nie jest łatwy i przyjemny, a ceny za pojedyncze bilety też są wysokie. Rozwiązaniem jest prywatny transfer, albo wypożyczenie samochodu.

Nasze auta wyposażone są w system zdalnego zamykania i otwierania. Taki jak w popularnych systemach carsharing. Dlatego samochód, możesz odebrać np z lotniska lub innego miejsca o dowolnej porze. 

Oferta wynajmu samochodu nad Jeziorem Garda!

Auto pozwoli Wam cieszyć się każdym dniem urlopu nie ograniczając się i nie tracąc czasu na komunikację publiczną.
A wszystko to w języku polski i na polskich warunkach umowy, rozliczeń i w cenie roweru.

Proponowane samochody to klasyczna włoska marka. Specjalizujemy się w modelu Fiat 500 w każdej jego odsłonie. *Cabrio, standardowy, wersja L

Bez problemu zaparkujesz nimi w każdym ciasnym mieście, komfortowo pokonasz dłuższe odległości kierując się np do Werony lub Wenecji, Mediolanu.
Dotrzesz nim, też na wszystkie tarasy widokowe, górskie które opisywaliśmy dla Was w gotowym planie na urlop. 

A jeśli to Twój pierwszy raz samochodem we Włoszech, ba blogu znajdziesz również artykuł na co zwrócić uwagę i jakie są relacje na drodze we Włoszech.
Samochodem we Włoszech - czyli co Was czeka na miejscu. 

Wypożyczalnia samochodu we Włoszech, ceny.

Najbardziej opłacalną formą jest wypożyczenie na cały tydzień. Po pierwsze zagwarantuje Wam to pełną niezależność, po drugie cena takiego wynajmu jest dużo niższa, niż dojazd własnym samochodem z polski. W tym przypadku cena wynajmu wynosi nawet 250 euro na 7 dni

Możliwość podstawienia auta w dowolne miejsce - lotnisko, dworzec, centrum miasta.
Skontaktuj się z nami by wycenić usługę dodatkową.

 


 

Najczęstsze pytania

Jak wygląda odbiór samochodu? 

Kilka dni przed odbiorem samochodu, otrzymasz od nas film instruktażowy oraz lokalizację GPS gdzie znajdziesz samochód. 

Auto wyposażone jest w system zdalnego zamykania i otwierania. Taki jak w popularnych systemach carsharing. Dlatego samochód, możesz odebrać np z lotniska lub innego miejsca o dowolnej porze. 

Będąc przy aucie, zadzwoń do nas, otworzymy go zdalnie. Kluczyki i kopię dokumentów znajdziesz w środku. Auto jest gotowe do jazdy. 

W systemie którego używamy, mamy podgląd na parametry mechaniczne i elektroniczne w aucie. Dlatego wiemy czy silnik i jego podzespoły działają prawidłowo. W przypadku awarii możemy też natychmiast zareagować. 

 

 

Zaufanie!

Wypożyczając nasze samochody opieramy się na zaufaniu do naszych Klientów. Dlatego odbierając samochód potwierdź materiałem wideo, zdjęciami jego stan. Jeśli zauważysz niepokojące rzeczy tj brudne wnętrze, okruchy na podłodze, wgniecenia, zarysowania - koniecznie nam to zgłoś.

Dopełniamy wszelkich starań, żeby dbać o nasze samochody, ich jakość i stan. Tego też oczekujemy od Ciebie. Wierzymy, że zwrócisz nam samochód w takim stanie w jakim go odbierasz. 

 

 

Gdzie znajdę samochody na lotnisku? 

Nasze auta znajdują się w różnych miejscach. Najczęstszym miejscem odbioru jest lotnisko w Bergamo.

Samochód najczęściej stoi na parkingu pod lotniskiem. Dokładną lokalizację wskażemy Wam kilka chwil przed odbiorem. Z reguły jest to max 15 min spacerem od terminala. 

 

 

Co z fotelikami? 

Pamiętaj, że lecąc z dzieckiem linie lotnicze pozwalają bezpłatnie zabrać na pokład fotelik i wózek. Dlatego jeśli zależy Ci na swoim sprzęcie, po prostu zabierz go ze sobą. 

 

Dokumenty do pobrania

Umowa wynajmu samochodu Bel Viaggio

Instrukcja odbioru i zwrotu samochodu Bel Viaggio + regulamin